ROZHOVOR so mnou a o mne:

https://zdravie.cvicte.sk/zdravie-1/mlada-kulinarka-nejedava-langose-hovori-ze-su-t

K zdravému životnému štýlu ma dohnalo, tak ako to býva, podlomené zdravie. Verím v to, že každá choroba sa nám prihodí alebo objaví z nejakého dôvodu. Mne možno niekto chcel naznačit, že niečo nerobím správne (alebo ma chcel prefackať a zakričať UVEDOM SA! )

Čím viac som pátrala a čítala o mojej chorobe, tým viac informácií som nachádzala o nevyhnutnosti  zdravého stravovania, a presviedčala sa o tom, aké je dôležité vyberať si to, čo jeme a starať sa o seba nie len zvonka, ale aj z vnútra.

Pri nekonečnom hľadaní na internete som si želala, aby som našla aspoň jednu stránku, z ktorej by som mohla čerpať, ktorú by som si hocikedy otvorila pre inšpiráciu, keď neviem, čo uvariť, a kde by som našla informácie o zdraví, o potravinách, a o tom ako z toho nestratiť hlavu.

Nenašla som, tak som sa do toho pustila sama :) lebo dnes už viem, ako variť zdravo a aj chutne.

Čítajte!

Táto stránka je pre vás, aby ste sa to všetko dozvedeli. Aby sme boli zdravé, aby boli naši muži plní sily a prekypovali energiou, aby naše deti nemali alergie, a choroby, aby sme im zabezpečili krásnu budúcnosť a tešili sa s nimi, a nie aby sa museli o nás starať, keď my v 50tke ochorieme na jednu z tých obávaných civilizačných chorôb (rakovina,....).

Napísala som a nafotila obrázkové recepty, aby ste to mali ľahšie a nemuseli skúšať metódu "pokus-omyl" ako ja na začiatku, ale išli už rovno na vec :)

Čítajte, inšpirujte sa, a hlavne, nenechajte sa oklamať reklamami na večere z jedného vrecúška.

A P.S.: Nie nadarmo je tu staré anglické príslovie: "An apple a day keeps doctor away." (Jedno jabĺčko denne  a nemusíte chodiť k doktorovi)

Hor sa do varenia! Mňa to baví, a verím, že aj bude aj vás! Tak preč s nudou v kuchyni :)!

Vaša Zuzka :)